Plugins - PHP Compatibility Checker - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: close
nl: sluiten

en: Message:
nl: Bericht:

en: Response status:
nl: Reactie status:

en: Click on PHP Version to see errors and warnings
nl: Klik op PHP versie om fouten en waarschuwingen te zien

en: Now scanning:
nl: Nu aan het scannen:

en: Looks like you are using a development version of <strong>PHP Compatibility Checker</strong>. Please run <code>make build</code> to build assets.
nl: Het lijkt erop dat je een ontwikkelversie van <strong>PHP Compatibility Checker</strong> gebruikt. Voer <code>make build</code> uit om assets te bouwen.

note: Description of the plugin
en: The WP Engine PHP Compatibility Checker can be used by any WordPress website on any web host to check PHP version compatibility.
nl: De WP Engine PHP Compatibility Checker kan worden gebruikt door elke WordPress site op elke web host om de PHP versie compatibiliteit te controleren.

en: Start Scan
nl: Start de scan

en: Submit to Codeable
nl: Verzenden naar Codeable

en: Automatically submit this error report to Codeable to get a quick quote from their vetted WordPress developers.
nl: Stuur dit foutenrapport automatisch naar Codeable om een snelle offerte te krijgen van hun deskundige WordPress ontwikkelaars.

en: Get PHP 8 ready with Codeable
nl: Maak je voorbereid op PHP 8 met Codeable

en: Find a WP Engine Partner
nl: Zoek een WP-engine-partner

en: Our agency partners can help make your site PHP 8 compatible.
nl: De partners van ons bureau kunnen je helpen bij het compatibel maken van de site met PHP 8.

en: Get help from WP Engine partners
nl: Vraag hulp aan WP-engine-partners

en: Need help making this site PHP 8 compatible?
nl: Hulp nodig bij het compatibel maken van deze site met PHP 8?

en: Click here to upgrade to PHP 7
nl: Klik hier om te upgraden naar PHP 7

en: Already a WP Engine customer?
nl: Ben je al WP Engine klant?

en: Get PHP 7 Hosting
nl: Verkrijg PHP7-hosting

en: Upgrade to PHP 7 for free
nl: Upgrade gratis naar PHP 7

en: Speed up your site and improve your conversion opportunities by upgrading to PHP 7 on the WP Engine platform.
nl: Maak je site sneller en verbeter je conversie kansen door te upgraden naar PHP 7 op het WP Engine platform.

en: Make your site 2x faster with PHP 7 WordPress hosting
nl: Maak de site 2x sneller met WordPress-hosting op basis van PHP 7

en: Make your site 2x faster by upgrading to PHP 7
nl: Maak de site 2x sneller door te upgraden naar PHP 7

note: translators: %s: GitHub Wiki URL
en: Report false positives <a target="_blank" href="%s">on our GitHub repo</a>.
nl: Rapporteer valspositieve resultaten <a target="_blank" href="%s">op onze GitHub repo</a>.

en: PHP Warnings could cause compatibility issues with future PHP versions and/or spam your logs.
nl: PHP waarschuwingen kunnen compatibiliteitsproblemen veroorzaken met toekomstige PHP versies en/of je logs spammen.

en: This tool does not execute your theme or plugin code, so it cannot detect runtime compatibility issues.
nl: Dit gereedschap voert niet de code van thema of plugin uit, dus kan het geen compatibiliteitsproblemen tijdens de uitvoering ervan ontdekken.

en: Limitations &amp; Caveats
nl: Beperkingen &amp; Caveats

note: translators: %s: hosting URL
en: <strong>Attention:</strong> Not all errors are show-stoppers. <a target="_blank" href="%s">Use LocalWP to test this site on PHP 8</a> to see if it just works!
nl: <strong>Let op:</strong> Niet alle fouten zijn show-stoppers. <a target="_blank" href="%s">Gebruik LocalWP om deze site op PHP 8 te testen</a> om te zien of het gewoon werkt!

en: View results as raw text
nl: Bekijk de resultaten in niet bewerkte tekst

en: Clear results
nl: Wis de resultaten

en: Download Report
nl: Download het rapport

en: Scan Results for PHP Compatibility
nl: Scanresultaten voor compatibiliteit met PHP

en: Scan all plugins and themes
nl: Scan alle plugins en thema's

en: Only scan active plugins and theme
nl: Scan alleen actieve plugins en thema's

en: Plugin / Theme Status
nl: Plugin / Thema status

en: Scan Options
nl: Scanopties

en: This tool will lint your theme and plugin code on this site and provide you a report of compatibility issues. These issues are categorized into errors and warnings and will list the file and line number of the offending code, as well as the info about why that line of code is incompatible with the chosen version of PHP. This tool will also suggest updates to themes and plugins, as a new version may offer compatible code.
nl: Dit gereedschap zal de code van thema en plugin op deze site napluizen en je voorzien van een rapport met compatibiliteitsproblemen. Deze problemen zijn gecategoriseerd naar fouten en waarschuwingen en specificeren het bestand en het regelnummer van de problematische code en de informatie waarom die code niet compatibel is met de gekozen PHP versie. Deze tool zal updates van thema's en plugins voorstellen omdat een nieuwere versie ervan compatibele code kan bevatten.

en: The PHP Compatibility Checker can be used on any WordPress website on any web host.
nl: De PHP compatibiliteit checker kan gebruikt worden voor elke WordPress site en op elke webhost.

en: PHP Compatibility
nl: PHP compatibiliteit

en: Scan site
nl: Scan de site
